strieffpatrick1

 biskup Patrick Streiff (Central and Southern Europe Episcopal Area)

Patrick Ph. Streiff byl zvolen biskupem Evangelické církve metodistické v roce 2005. Jeho diecéze zahrnuje dvanáct zemí Evropy (Albánie, Bulharsko, Chorvatsko, Česká republika, Francie, Maďarsko, Makedonie, Polsko, Srbsko, Slovensko, Švýcarsko) a dvě země v Africe (Alžírsko, Tunisko).

Patrick Ph. Streiff byl ordinován ve Švýcarsko-Francouzké výroční konferenci Evangelické církve metodistické. Sloužil jako farář v Lausanne-Vevey, Neuchâtel a Biel/Bienne.V letech 1998-2004 byl na částečný úvazek ředitelem „Centre de Formation Méthodiste théologique“ v Lausanne (Švýcarsko), v letech 1992-2004 působil jako odborný asistent moderních křesťanských dějin na univerzitě v Lausanne.

Je ženatý. S manželkou Heidi Albrecht mají čtyři děti: Rahel Esther, Corinne Simone, Manuel Andreas a Myriam Ruth.

Představitelka církve

ivana prochsuperintendentka Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Sloužila jako farářka ve farnosti Praha 2 (2012-2017), farnosti Plzeň 3 (2010) a farnosti Plzeň 1 (1999-2004). V rámci Institutu vzdělávání se od roku 2010 věnuje vzdělávání laiků i duchovních. Je vdaná, má tři dospívající děti.

 

 

 

Rada oblasti

ctirad origmístopředseda Rady oblasti Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ježíše vyznal jako Pána a v církvi je od roku 1990. Přijímal duchovní vedení a sloužil v jihlavské farnosti ECM. Od roku 1999 působí v diakonické službě a od roku 2012 v duchovenské službě. Slouží v mikulovské farnosti. Je ženatý, má dva syny.

 

 

 

konop

oblastní vedoucí laiků Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jako vyznávající člen církve působí ve farnosti ECM Plzeň 3, sbor Maranatha. V roce 2015 byl zvolen oblastním vedoucím laiků. V Ježíše Krista uvěřil ve 20 letech. Pracuje v  Plzni ve Škodě JS a.s. jako technolog. Je ženatý, má tři děti.

 

 

 

M MrazekBc. Milan Mrázek

Uvěřil v Plzni v roce 1992. 11 let působil jako vězeňský kaplan v Plzni na Borech. Začínal jako pomocník kazatele v ECM Plzeň 1, pak byl kazatelem v Tachově a Jihlavě. Od ledna 2021 převzal farnost ECM Praha Strašnice. Je ženatý a má 2 dospělé děti. 

 

 

   


M Chlupackova
Mgr. Martina Chlupáčková

Uvěřila v roce 1990 při studiích na Právnické fakultě UK. Je členkou ECM Jihlava, pracuje jako soudkyně. Je vdaná, má 2 dcery. 

 

  

V PavelekIng. Vít Pavelek 

Uvěřil Ježíši na podzim 1990, tehdy student na VŠSE Plzeň. Členem ECM je od května 1991 (Plzeň 3). Roku 1994 se stal členem ve sboru Plzeň 1 - Lochotín. Působí jako laický kazatel. Je ženatý, má tři dospělé děti. Pracuje jako konstruktér v automobilovém průmyslu.

 

 

 

 

Tajemníci Rady oblasti

kukla martinvedoucí kanceláře Rady oblasti a tajemník pro sociální práci církve Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vedoucí kanceláře od roku 2019, v předchozích šesti letech působil jako sekretář superintendenta. Vyrůstal v jihlavském sboru ECM. 

 

 

 

 

martin mizurvedoucí Správy budov Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vedoucí Správy budov od roku 2019. Uvěřil v dospělosti, v roce 1988, kdy se stal členem farnosti ECM Mikulov. Je ženatý, má 4 dospělé děti.

 

 

 

 

jkrizmisijní koordinátorka Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Sloužila jako farářka v Brně (2004-2017), od Výroční konference 2017 je farářkou v Praze 2. Vedle toho se stará o zahraniční vztahy, zejména s metodisty v USA. Zúčastňuje se ekumenických projektů. Vztah ke Kristu našla až v dospělosti, když ji oslovili přátelé - křesťané.

 

 

 

 

 

­